Fonar Forteza

1.Raidītāju pielietojums un vispārējs apraksts.

Sērijas „FONAR” radioviļņu apsardzes raidītāji (turpmāk tekstā raidītāji) ir iemontēti dārza apgaismojuma lampas korpusā un apvieno sevī apsardzes un teritorijas apgaismošanas funkcijas. Raidītāji ir paredzēti organizāciju administratīvo ēku, privātmāju, atsevišķu kotedžu vai kotedžu ciematu un citu objektu apsargāšanai, kur ir noteiktas paaugstinātas prasības, lai apsardzes signalizācija tiktu maskēta vai iekļautos teritorijas kopainā.

2. Raidītāju atšķirības.

Raidītāji tiek uzstādīti objekta apkārtnes zemē ar speciālu montāžas komplekta daļu palīdzību. Raidītāju komplektā ietilpst viss nepieciešamais montāžai un ekspluatācijai, ieskaitot iebūvējamo barošanas bloku un automātu apgaismojuma kontrolei. Kā apgaismošanas elements raidītājos, tiek izmantotas ekonomiskās spuldzes ar 20 W jaudu, kas atbilst 100 W kvēlspuldžu gaismai.
Divpozīciju raidītāju veidi:

  • viena apgaismes ķermeņa korpusā tiek iemontēti divi devēja vai divi uztvērēja bloki, līdz ar to ir iespēja nodrošināt divu, blakus atrodošos, teritoriju apsardzi ar vienu raidītāju vai viens uztvērēja un viens informācijas devēja bloks atsevišķu teritoriju apsardzei, kā arī uzstādīšanai apsargājamās teritorijas perimetra malās;
  • lai aizsargātos pret viltus gaismojumu vai gaismojumu ar „svešu” impulsa devēju, raidītāji tiek ražoti ar diviem frekvences diapazoniem.

Forteza Fonar

3.Tehniskie parametri.

3.1. Raidītāja darbības zonas garums no 10 līdz 75 m.
3.2. Raidītāju darbības zonas platums, ņemot vērā maksimālo teritorijas garumu – ne vairāk kā 3 m.
3.3. Raidītāju darbības zonas augstums, ņemot vērā maksimālo teritorijas garumu – 1,6 m.
3.4. Uztvērējs rada trauksmes signālu:

  • ja cilvēks apsargājamā zonā pārvietojas ar ātrumu no 0,3 līdz 10 m/s visā augumā vai saliecies ar varbūtību ne mazāk kā 0,98.
  • ja nav signāla no informācijas devēja.
  • ja tiek samazināts elektrības spriegums zem normas
  • ja pavisam pazūd elektrības padeve
  • darbības frekvence 9,4 GHz.

    Forteza Fonar