Macroscop versija 2.1.

posted in: Ziņas | 0

Macroscop_long_lv

Godātie kungi, ar prieku ziņojam jums, ka klajā nākusi programmu kompleksa Macroscop – 2.1 jauna versija. To lejupielādēt un uzsākt jauna programmu kompleksa apgūšanu jūs varat, izmantojot: Programmatūras lejupielādes.

Kas šoreiz ir jauns?

1. Objektu starpkameru izsekošana kļuvusi vēl ērtāka un vienkāršāka lietošanā. Tā ļauj izsekot cilvēka pārvietošanās trajektorijai vairākās videosistēmas kamerās. Sīkāk mūsu video:

2. Push paziņojumi uz iOS un Android mobilajām ierīcēm. Macroscop 2.1 nosūta paziņojumus uz mobilajām ierīcēm par notikumiem, kas atgadījušies videosistēmas serverī.

3. Jauna pieeja rezervēšanai. Radusies iespēja pārlūkot video reālajā laika režīmā un arhīvu no Macroscop klienta rezerves servera, ir arī izveidots režīms „Ātra rezervēšana”. Sākot ar versiju 2.1, rezervēšana tiek licencēta katram rezerves kanālam.

4. Iespēja pārslēgt arhīvā ierakstāmās video plūsmas kvalitāti (no „alternatīvas” uz „galveno”), ja rodas kādi noteikti notikumi sistēmā.

5. Radusies iespēja parādīt attēlu tīklā konkrētu šūnu kā „trauksmes” šūnu (lai demonstrētu kanālu, kurā nostrādājusi trauksme).

6. Integrācija kontroles un piekļuves vadības sistēmā RusGuard.

Ar cieņu,

Macroscop komanda