macroscop

Macroscop ir intelektuāls programmu komplekss IP videonovērošanas sistēmām, kas sekmīgi veic video novērojumu veidā iegūto datu apstrādi, analīzi, uzglabāšanu un attēlošanu.

Ar Macroscop palīdzību jūs iegūsiet modernu un efektīvu videonovērošanas sistēmu jebkurā mērogā, kas jūs patīkami pārsteigs, vienā ziņā – ar savu vienkāršumu, bet citādā ziņā – ar funkcionālo iespēju plašo spektru.

Programmu kompleksa Macroscop priekšrocības.

  • Ievērojami samazinās investīciju apjoms serveru iekārtās. Macroscop ekskluzīva izstrādne ir video analīzes tehnoloģija saspiestā video plūsmā, bez tās pilnīgas atkapsulēšanas. Pateicoties šai tehnoloģijai, slodze uz serveru platformu skaitļošanas resursiem samazinās līdz četrām reizēm.
  • Jūs varat brīvi izvēlēties IP-kameru savam projektam. Šodien programmu komplekss Macroscop uztur vairāk nekā 3000 IP-kameru modeļu, kuras izgatavo vairāk nekā 110 ražotāju.
  • Ar sistēmu ir vienkārši un ērti strādāt. Programmas saskarne ir lietotājam draudzīga un ļauj ātri un ērti konfigurēt sistēmas, sākot ar visvienkāršākajām un beidzot ar vissarežģītākajām, ar lielu serveru un kameru skaitu.
  • Augsta līmeņa darba drošums un bojājumpiecietība. Macroscop programmatūra ir izturējusi laika pārbaudi un apliecinājusi savu darbderīgumu daudzos objektos dažādās izmantošanas jomās un nozarēs, par ko liecina milzīgais pozitīvo atsauksmju skaits.
  • Plašs intelektuālo modeļu spektrs. Macroscop programmu kompleksa funkcionālās iespējas var viegli paplašināt, pieslēdzot papildus intelektuālos moduļus, kuri jau sen iepatikušies Macroscop klientiem, un pēc kuriem ir liels pieprasījums.

Macroscop komanda nepārtraukti vēro nozares jaunās tendences un turpina pilnveidot savu programmatūru, lai varētu piedāvāt saviem klientiem vismodernākās un vispieprasītākās funkcionālās iespējas videonovērošanas sistēmu tirgū. Mēs esam gatavi sadarboties ar jums jūsu ikdienas jautājumu un uzdevumu risināšanā, tāpat arī piedalīties nestandarta risinājumu izstrādē.

 

Ar cieņu,

Macroscop komanda.